Главная » Статьи » Види осушувачів повітря та правила їх вибору, покупки

Види осушувачів повітря та правила їх вибору, покупки

Добавлено 12.12.2019 года

Вологість – це один з найважливіших показників в будь-якому приміщенні, причому вона рано чи пізно впливає на самопочуття. Спочатку вологість буде приводити до псування меблів, стін, віконних та дверних конструкцій, різноманітних речей. В найнесподіваніший момент на стіні може з’явитися грибок, цвіль, яка буде дуже погано впливати на стан здоров’я людини.

Як ефективно вирішити проблему?

Влітку та взимку вологість рідко проявляє себе. До того ж в теплу пору року спека висушує навіть самі мокрі кути. У холодну пору року з вологістю допомагає боротися опалювальна система, адже вона обігріває будинок та сушить повітря. Потрібно відзначити, що підвищена вологість – це більше 55%. Для запобігання високого показника рекомендується використовувати спеціальне обладнання. Передбачається можливість придбати осушувач повітря.

Похожее изображение

Різновиди сучасних осушувачів

Головні види пристроїв:

  • Адсорбційні. У цьому випадку обладнання передбачає наявність сорбенту всередині, який буде вбирати вологу. Однак для того, щоб техніка успішно використовувалася, потрібно регулярно міняти сорбент. У більшості випадків такі моделі підходять для невеликих житлових приміщень. Зараз такий осушувач повітря купити харків пропонує досить вигідно. Деякі виробники розробляють адсорбційні моделі для виробничих приміщень. Причому техніка буде ефективною та функціональною.
  • Конденсаційні. Такі агрегати є одними з найпоширеніших. Вентилятор повинен направляти повітря на випарник для подальшого охолодження та появи конденсату, який стікає в спеціальну ємність. Після цього повітря спрямовується на теплий радіатор і нагрівається, після чого в сухому вигляді подається в кімнату.
  • Асиміляційні. Така техніка може виводити тепле вологе повітря на вулиці. Після цього за допомогою обладнання в приміщення поступає свіже повітря. Такі агрегати зазвичай використовуються на великих підприємствах.

Картинки по запросу осушитель в интерьере

Критерії покупки

При виборі осушувача обов’язково потрібно враховувати наступні характеристики:

  • Продуктивність. Параметр визначає кількість вологи, яка може бути видалена з повітря. Бажано вибирати модель з поліпшеними технічними параметрами. Слабкий агрегат не дозволить позбутися від вологості.
  • Повітрообмін. Для ефективної роботи осушувач повинен щогодини пропускати через себе повітря до чотирьох разів.
  • Об’єм баку. Для відведення конденсату повинен бути об’ємний бак.
  • Шум. Оптимальний показник становить 30-35 дБ. Ця характеристика особливо важлива в будинках, щоб люди не страждали від підвищеного шуму.

Правильний вибір промислового або побутового осушувача дуже важливий.

Комментировать:

Комментарии закрыты.