Главная » Статьи » Пластиковые окна

Пластиковые окна

Добавлено 13.12.2019 года

Пластикові вікна, склопакети, які зараз котируються на ринку не можна назвати «крихким склом», як називали наші старі вікна. Нові склопакети стійкі до ударів, що гарантує безпеку нових вікон з ПХВ. Де б не був встановлений склопакет: у вітрині, вікні або дверях, він повинен забезпечувати певну безпеку. Мінімальні вимоги безпеки полягають у тому, що він не повинен нанести травму людині при своєму пошкодженні або вимоги можуть бути вище, це означає, що через такий склопакет не зможуть проникнути порушники порядку. Це означає, що склопакет повинен виконувати функцію металевих решіток. Склопакети можуть бути броньованими, і здатні витримати навіть вогнепальний постріл.

В сучасні склопакети для збільшення безпеки, встановлюються скла підвищеної міцності, такі, як загартовані, армовані, багатошарові і ламіновані.

Склопакети від https://sezonplus.com.ua/uk/okna/ — це підвищений ступінь захисту, через якість скла і його товщини. Скло, які пройшли термообробку, називаються загартованими, вони мають протиударними властивостями, не шкодять людині при руйнуванні і стійкі до різких температурних змін.
Через встановлених всередині дротяних або сіткових арматур, армовані скла мають властивість не розсипатися при ударі. Але величезний мінус в таких стеклах — це відсутність прозорості, тому вони не підходять при побутовому використанні. З цієї причини, найчастіше, армовані скла використовують в промисловому будівництві.

Скло, покрите захисною плівкою, називається ламінованим. Скляні листи з’єднують шаром із пластику, для отримання найбільш міцного, стійкого ламінованого скла. Сполучені між собою шарами з плівки три скла називаються — триплекс. Це найбільш часто зустрічається варіант скла.

За технологією триплекс, найчастіше, виготовляють броньовані стекла. Вони мають найвищу захисну ступінь. Броньоване скло виготовляють різними методами. Вони мають різну товщину і різні властивості. При виготовленні скла на останній лист відбувається нанесення захисної плівки, яка запобігає «вторинні» осколки при кульових ударах.

Також, існує і така послуга, як тонування стекол. Якщо ви хочете відгородитися від чужих очей, ви можете використовувати тонування, яка забезпечить прозорість скла тільки з внутрішньої сторони. Зовні цікаві перехожі нічого не зможуть розгледіти.
В наш час, виробляють також, плівкові покриття, здатні забезпечити вам захист від прослуховування вашого приміщення. Їх властивість значно блокує сигнал пристрою, яким проводиться прослуховування кімнати або приміщення.

Комментировать:

Комментарии закрыты.