Главная » Статьи » Міні-трактори — рішення для приватного господарства

Міні-трактори — рішення для приватного господарства

Добавлено 18.02.2019 года

Міні-трактори — РІШЕННЯ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ГОСПОДАРСТВА

Відомо, що міні-трактори — одне з найбільш ефективних рішень для ведення приватного господарства. Чому так? Які їх переваги і чи є недоліки? Чому краще віддати перевагу мінітрактор? Про все це читайте в статті.
Якщо ви любите простір, доглядаєте за своєю ділянкою і маєте в своєму розпорядженні невеликим приватним господарством, то ця стаття спеціально для вас.

Важкий ручну працю вже давно перестав бути ефективним. На зміну йому прийшла численна сільськогосподарська техніка, що дозволяє не тільки збільшувати продуктивність робіт, але і робити звичні господарські складні завдання простими і легко вирішити.
Сьогодні на порядку денному міні-трактори — одне з найбільш ефективних рішень сучасності.

ДОСТОЇНСТВА І НЕДОЛІКИ

Мінітрактор — це повноцінна сільськогосподарська техніка, призначена спеціально для польових робіт на невеликих ділянках, виконання садових і комунальних завдань. Простіше кажучи, це — той же трактор, тільки менших габаритів і потужності. Як правило, двигуни вичавлюють від 18 л. с., чого цілком вистачає для ведення господарства.
Переваги міні-тракторів можна перераховувати довго. Спробуємо виділити основні з них:
Якісна збірка, високий рівень надійності і витривалості. Як правило, хороші виробники не додають в конструкцію пластик, а тому техніка може вважатися дійсно міцною і довговічною.Простий ремонт і обслуговування.

Міні-трактори невибагливі до умов експлуатації, не вимагають ретельного ТО, а їх ремонт завжди простий. Запчастини легко знайти, а при необхідності, легко виточуються в майстернях.Широкий функціонал і дійсно відмінна багатозадачність.

Досить значна потужність і хороша прохідність, якої вистачає для більшості польових робіт.Недоліки мінітракторів швидше умовні, але користувачі їх відзначають, а тому ми не можемо пройти повз них.
Відносно висока ціна (особливо, в порівнянні з мотоблоками і іншим більш простим устаткуванням).Якщо ви ніколи раніше не користувалися міні-тракторів, його конструкція зможе здатися досить складною і незрозумілою.Більший витрата палива (знову-таки, в порівнянні з мотоблоками).

Що вміє мінітрактор?

Сучасні виробники пропонують широкий вибір навісного обладнання до своїх моделей. Це можуть бути різні сінокосарки або картоплесаджалки, плуги, борони, обприскувачі і так далі. Так, якщо ви оснастите свою техніку додатково, то без проблем зможете доглядати за власним садом, присадибною ділянкою і городом.
Як показує статистика, українці роблять ставку саме на міні-трактори, адже це — дійсно ефективна техніка і розумне рішення для приватного господарства.

Комментировать:

Комментарии закрыты.